Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Główny Księgowy

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Żoliborz Centralny"
Warszawa
praca stacjonarna
6083 dni temu

Ogłoszenie numer: 40441, z dnia 2008-02-22

Spółdzielnia mieszkaniowa wielobudynkowa o przedwojennych tradycjach. 2700 członków. więcej informacji na www.wsm-zc.waw.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Główny Księgowy. Dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu na terenie biura Zarządu. Kierowanie zespołem pracowników księgowości.

Wymagania

* wykształcenie kierunkowe lub pokrewne * znajomość prawa podatkowego, zasad sporządzania bilansu i przepływu środków finansowych, Ustawy o rachunkowości, Ustawy o ubezpieczeniach społecznych * znajomość oprogramowania finansowo-księgowego * biegła znajomości specyfiki księgowości w spółdzielni mieszkaniowej i aktualnych przepisów ustawowych oraz minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego w spółdzielni mieszkaniowej w latach 2001-2007 r. * znajomość prawa spółdzielczego oraz ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych * niekaralność * dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu Dodatkowym atutem będzie : * znajomość systemu finansowo księgowego : "UNISOFT", "SMERF", oraz "FORSA" * dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu * komunikatywność, zdolności analityczne Prosimy o zamieszczenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883) Zastrzegamy sobie prawo nieprzyjęcia oferty.

Oferujemy

Interesującą, stabilną i odpowiedzialną pracę. Warunki płacowe do omówienia w rozmowie kwalifikacyjnej.