Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia
Główny Księgowy

Centrum Techniki Wentylacyjnej KLIMAWENT
Gdynia
praca stacjonarna
6066 dni temu

Ogłoszenie numer: 39767, z dnia 2008-02-08

Firma zajmuje się produkcją urządzeń wentylacyjnych. Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Nr Ref.: GK/01/2008

Opis stanowiska

- Organizacja i prowadzenie ewidencji księgowej, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w spółce akcyjnej. - Nadzorowanie całokształtu prac z zakresu rachunkowości (w tym zarządczej). - Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem działu księgowości. - Odpowiedzialność za terminowe przygotowanie, kontrolę i akceptację deklaracji podatkowych ( CIT, VAT, VAT UE, PIT ). - Sporządzanie sprawozdań finansowych, półrocznych i rocznych. - Sporządzanie okresowych sprawozdań dla GUS, NBP i PFRON. - Rozliczanie otrzymanej pomocy publicznej. - Udział w opracowaniu i wdrożeniu nowych oraz usprawnieniu istniejących procedur spółki.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe ( Rachunkowość, Finanse ) - Co najmniej 5 lat doświadczenia na stanowisku gł. Księgowego w firmie produkcyjnej – spółce prawa handlowego. - Uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. - Biegła znajomość przepisów rachunkowości, sprawozdawczości finansowej oraz przepisów podatkowych w zakresie prowadzenia pełnej księgowości w tym znajomość zasad rozliczeń z zagranicą. - Wiedza z zakresu zarządzania finansami przedsiębiorstwa. - Wiedza z zakresu MSR. - Znajomość problematyki zakładów pracy chronionej. - Znajomość zintegrowanych systemów finansowo-księgowych – znajomość systemu Macrologic będzie dodatkowym atutem. - Znajomość obsługi programów z pakietu MS Office ( w szczególności programu Excel ) - Umiejętności menedżerskie , organizacyjne i analityczne. - Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz wysokie kompetencje interpersonalne. - Samodzielność w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów. - Odpowiedzialność i rzetelność.

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku - możliwość rozwoju zawodowego