Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
Główny Księgowy

IPK sp. z o.o.
łódzkie, okolice Tomaszowa Mazowieckiego
praca stacjonarna
6150 dni temu

Ogłoszenie numer: 36349, z dnia 2007-11-16

Klientem IPK jest szwajcarski producent szkła laminowanego, który w związku z rozwojem na rynku polskim poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, okolice Tomaszowa Mazowieckiego

Nr Ref.: GK-MM/10/07

Opis stanowiska

- Prowadzenie ksiąg rachunkowych - Kierowanie działem księgowości - Sporządzanie miesięcznych sprawozdań - Współpraca przy tworzeniu budżetu

Wymagania

- Biegła znajomość języka niemieckiego - Bardzo dobra znajomość polskiego prawa podatkowego i zasad prowadzenia księgowości, - Doświadczenie zawodowego na kierowniczym stanowisku w księgowości, - Umiejętność kierowania zespołem pracowników, - Znajomość oprogramowania komputerowego stosowanego w księgowości.

Oferujemy

Zatrudnionej osobie nasz Klient oferuje: - interesującą, odpowiedzialną pracę, - możliwość rozwoju, szkolenia w centrali firmy w Szajcarii, - adekwatne do zajmowanego stanowiska warunki zatrudnienia.