Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Główny Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
dolnośląskie
praca stacjonarna
6319 dni temu

Ogłoszenie numer: 30985, z dnia 2007-07-03

Nasz Klient – to firma produkcyjna o ustabilizowanej pozycji na rynku, wchodząca w skład międzynarodowej korporacji.

Miejsce pracy: dolnośląskie

Nr Ref.: MPG/2704/07

Opis stanowiska

- Prowadzenie pełnej księgowości firmy, ewidencji księgowej zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych, - Przygotowywanie bilansów, w tym pod potrzeby bilansu skonsolidowanego, - Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych i statystycznych, - Przygotowywanie raportów na potrzeby zagranicznej centrali firmy, - Współpraca z obcojęzycznymi kontrolerami finansowymi; krajowymi audytorami zewnętrznymi i instytucjami finansowymi.

Wymagania

- Minimum 3 - letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w Dziale Księgowości (mile widziane na stanowisku Głównej Księgowej), - Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości, - Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, - Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym, - Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel i aplikacje finansowo – księgowe), - Bardzo dobra organizacja pracy, - Dokładność i terminowość.

Oferujemy

- Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku, - Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, - Samochód służbowy, - Niezbędne szkolenia zawodowe.