Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Główny Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6392 dni temu

Ogłoszenie numer: 28679, z dnia 2007-04-20

Nasz Klient to międzynarodowa firma produkcyjna.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: WTF/2803/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Kontrolowanie i kierowanie procesami finansowymi przedsiębiorstwa; - Sporządzanie sprawozdań finansowych, deklaracji podatkowych statystycznych i innych; - Przygotowywanie raportów na potrzeby zagranicznej centrali firmy; - Optymalizacja i rozwój standardów pracy działu księgowości; - Współpraca z instytucjami finansowymi i audytorami zewnętrznymi.

Wymagania

- 5-6 letnie doświadczenie w księgowości na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej); - Wykształcenie wyższe ekonomiczne; - Znajomość przepisów z zakresu finansów, rachunkowości (w tym międzynarodowych standardów rachunkowości) i podatków; - Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; - Komunikatywna znajomość języka angielskiego; - Mile widziane doświadczenie w pracy z systemem SAP; - Doświadczenie w kierowaniu zespołem; - Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne; - Silna i dynamiczna osobowość.

Oferujemy

- Stabilną i odpowiedzialną pracę w dynamicznym zespole, - Możliwość wdrażania własnych, racjonalizatorskich pomysłów, - Atrakcyjne wynagrodzenie.