Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań
Główny Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Poznań
praca stacjonarna
6413 dni temu

Ogłoszenie numer: 27951, z dnia 2007-03-30

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjno - handlowej o ustabilizowanej pozycji na rynku poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: NLK/0903/07

Opis stanowiska

- Zapewnienie prawidłowej obsługi firmy w obszarze finansowy – księgowym; - Prowadzenie pełnej księgowości firmy, ewidencji księgowej zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych; - Przygotowywanie raportów wewnętrznych na potrzeby firmy; - Współpraca i instytucjami finansowymi i audytorami zewnętrznymi; - Optymalizacja pracy działu księgowości; - Zarządzanie praca działu księgowości; - Doradztwo Zarządowi w kwestiach finansowych

Wymagania

- Przynajmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Głównego Księgowego; - Wykształcenie wyższe ekonomiczne (księgowość/finanse); - Bardzo dobra znajomość obowiązujących przepisów prawnych z zakresu księgowości oraz rachunkowości; - Znajomość systemu klasy ERP będzie dodatkowym atutem; - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; - Umiejętność zarządzania zespołem; - Zdolności analityczne; - Charyzma; - Komunikatywność, wysoka kultura osobista.

Oferujemy

- Stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; - Możliwość awansu zawodowego na stanowisko Dyrektora Finansowego; - Atrakcyjne wynagrodzenie.