Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Rawicz
Główny Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Rawicz, okolice Rawicza
praca stacjonarna
6482 dni temu

Ogłoszenie numer: 26052, z dnia 2007-01-19

Nasz Klient to firma produkcyjna należąca do międzynarodowej grupy.

Miejsce pracy: Rawicz, okolice Rawicza

Nr Ref.: GKPR/1101/07

Opis stanowiska

Zadania: - prowadzenie pełnej księgowości firmy, ewidencji księgowej zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych, - przygotowywanie bilansów, - przygotowywanie zestawień kosztów i przychodów danego okresu sprawozdawczego zarówno w ujęciu bilansowym i podatkowym, - sporządzanie sprawozdań finansowych deklaracji, podatkowych statystycznych i innych, - przygotowywanie raportów na potrzeby zagranicznej centrali firmy, - współpraca z obcojęzycznymi kontrolerami finansowymi.

Wymagania

- minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy produkcyjnej (preferowane w firmie zagranicznej), - wykształcenie wyższe kierunkowe, - ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i podatków, - znajomość języka angielskiego w stopniu swobodnie komunikatywnym, - znajomość systemu klasy ERP (SAP lub podobny) będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- umowa o pracę, - samochód służbowy, telefon komórkowy, - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie, - samodzielność na stanowisku, - niezbędne szkolenia zawodowe.