Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Główny Księgowy

Agencja CAPITAL-Stefan Wałęka
Warszawa
praca stacjonarna
6693 dni temu

Ogłoszenie numer: 18832, z dnia 2006-03-20

Jako agencja pośrednictwa pracy, prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta - znanej sieci handlowej.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: GŁ./KS.

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta - znanej sieci handlowej, poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko: GŁÓWNY KSIĘGOWY. Firma mieści się w centrum Warszawy. Do obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało: - organizacja pracy 30-osobowego podległego zespołu; - utrzymanie optymalnego systemu księgowości i sprawozdawczości finansowej; - współpraca z Zarządem i działami firmy w zakresie rozliczeń i dokumentacji finansowej; - współpraca z zewnętrznymi instytucjami finansowymi; - ocena opłacalności przedsięwzięć, prognozy finansowe.

Wymagania

- doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku, koniecznie w dużej wielooddziałowej firmie , mile widziane w sieci handlowej; - bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i polskiego prawa podatkowego; - wyższe wykształcenie, najlepiej z zakresu rachunkowości lub finansów, albo ekonomiczne; - umiejętności zarządcze, odpowiedzialność, sumienność.

Oferujemy

Warunki zatrudnienia do negocjacji z Pracodawcą.