Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Zawiercie
Główny Księgowy

ALURON Sp. z o.o.
Zawiercie
praca stacjonarna
4909 dni temu

ALURON Sp. z o.o. to dynamiczna i prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z branży aluminiowych  systemów okiennych działająca na rynku od blisko 10 lat.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Zawiercie

Zadania:
  • Zarządzanie i nadzór nad działem księgowości
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie miesięcznych sprawozdań statystycznych dla GUS, NBP, Intrastat
  • Kontrola dokumentacji transakcji, kosztów działalności firmy
  • Przygotowanie sprawozdań dla potrzeb Zarządu. Udział w przygotowaniu raportów zarządczych
Wymagania od kandydatów:
  • Doświadczenie zawodowe nabyte w firmie o podobnym profilu działalności
  • Znajomość zagadnień rozliczania spółki działającej w specjalnej strefie ekonomicznej
  • Co najmniej 3-letni staż pracy na stanowisku gł. księgowego lub z-cy gł. księgowego
  • Znajomość zasad funkcjonowania na rynku Unii Europejskiej
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole
Ze swej strony oferujemy:
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy