Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Główny Księgowy/ Samodzielny Księgowy

Sedlak & Sedlak
lubuskie, okolice Krakowa
praca stacjonarna
4915 dni temu

AMPLUS SA

Jeden z największych polskich dystrybutorów owoców i warzyw, działający w całej Europie, poszukuje ambitnych i energicznych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Krakowa
Nr ref.: 12/11
Zadania:
  • prowadzenie ksiąg handlowych
  • kontrola terminowości rozliczeń
  • kontakty z odpowiednimi instytucjami i urzędami skarbowymi
  • nadzór nad pracą działu (zarządzanie zespołem księgowym - planowanie i nadzorowanie pracy zespołu, podział odpowiedzialności i zadań)
  • nadzór nad obiegiem dokumentów księgowych
  • terminowe przygotowywanie sprawozdań, bilansów i raportów
  • kontrola dokumentacji dotyczącej transakcji finansowych
  • czynna współpraca przy projektach rozwojowych związanych z obsługą rachunkowo-księgową
Wymagania:
  • znajomość przepisów podatkowych, prawnych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • znajomość zasad księgowania i doświadczenie adekwatne do stanowiska (w spółkach kapitałowych)
  • dobra organizacja pracy i samodzielność
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne
  • biegła znajomość narzędzi elektronicznych, w tym arkusza kalkulacyjnego (MS Excel)
Oferujemy:
  • ambitne wyzwania, duże możliwości rozwoju zawodowego
  • szkolenia, niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, w młodym zespole

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji.