Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Krotoszyn
Główny Księgowy/Księgowa

Kolor Mix sp. z o.o.
Krotoszyn
praca stacjonarna
5529 dni temu

Ogłoszenie numer: 66107, z dnia 2009-05-28

Kolor Mix sp. z o.o. Producent Farb i Lakierów. Na tle dynamicznego rozwoju firmy szukamy:

Miejsce pracy: Krotoszyn

Nr Ref.: ksiegowość/05/09

Opis stanowiska

Głównej/go Księgowej/go:
  • Wykształcenie: Studia Magisterskie na kierunku księgowość, finanse lub pokrewne
  • Dodatkowo: Kursy, szkolenia
  • Preferencje: Samodzielność, Inicjatywa, Kreatywność
  • Wymiar pracy: Etat pełny

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku głównego księgowego min 5 lat
  • Znajomość języka Angielskiego w stopniu conajmniej średiozaawansowanym

Oferujemy

Gwarantujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego i dużą samodzielność
  • Szkolenia początkowe i systematyczne szkolenia zawodowe
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych systemów informatycznych
  • Stabilną pracę w firmie z wieloletnią tradycją