Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Głowny księgowy/ księgowa

Bruss Polska Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
6423 dni temu

Ogłoszenie numer: 26359, z dnia 2007-02-16

Firma Bruss jest zaliczana do światowych liderów w produkcji systemów uszczelniających. Dla wzmocnienia naszego zespołu w nowym oddziale w Mrągowie poszukujemy GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ/ KSIĘGOWEGO

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

1. tworzenie sprawozdań miesięcznych, rocznych, deklaracji podatkowych, sprawozdań do NBP z zakresu rozliczeń z zagranicą 2. WDT i WNT 3. kierowanie i nadzór nad księgowością i sprawozdawczością spółki z udziałem kapitału zagranicznego, zajmujących się produkcja części uszczelniajacych dla branży samochodowej

Wymagania

kilkuletnie doświadczenie w ksiągowości w zakładzie produkcyjnym stojącym we współpracy z zagraniczną firmą macierzystą, znajomość jeżyka niemieckiego lub angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodna komunikację w zakresie księgowości

Oferujemy

atrakcyjną pracę w nowej, dynamicznie rozwijajającej się firmie, szkolenia zagraniczne, stabilną pracę w międzynarodowej firmie; możliwości rozwoju zawodowego i interpersonalnego;