Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie Bydgoszcz
Główny Księgowy / Dyrektor Finansowy

Don Trucking Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
4914 dni temu

Ogłoszenie numer: 130617, z dnia 2011-02-01

Dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi transportu międzynarodowego.

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

  • Organizacja i prowadzenie pełnej księgowości Spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz nadzór nad podległym zespołem finansowo - księgowym
  • Efektywne gospodarowanie środkami finansowymi, prowadzenie gospodarki pieniężnej i dewizowej Spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie raportów finansowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych (PIT, VAT, CIT)
  • Kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, KRS)
  • Rozliczenia podatkowe
  • Prowadzenie dokumentacji Spółki - współpraca w tym zakresie z Radcą Prawnym
  • Doradztwo i współpraca z Zarządem

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość i Finanse)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego oraz umiejętność praktycznego stosowania przepisów
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności program Excel)
  • Umiejętność weryfikacji dokumentów księgowych
  • Umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Dokłądność, rzetelność, terminowośc, odpowiedzialność i bezkonfliktowość
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Ciekawą pracę w dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie oraz konkurencyjne wynagrodzenie
  • Szkolenia z zakresu wykonywanej pracy
  • Możliwośc zdobycia nowych doświadczeń i rozwoju
  • Dla osób spoza miejsca pracy gwarantujemy wsparcie w zakresie relokacji