Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk
Główny Ksiegowy/-a

Karczewski Doradztwo Personalne
Gdańsk
praca stacjonarna
6397 dni temu

Ogłoszenie numer: 27345, z dnia 2007-03-14

Karczewski Doradztwo Personalne to firma doradczo – szkoleniowa, której oferta skierowana jest zarówno do Instytucji i Firm, jak również do Osób Prywatnych. Od 1996 roku szkolimy, rekrutujemy, oceniamy potencjał zawodowy Pracowników, badamy klimat w organizacji i służymy profesjonalnym wsparciem, tworząc jej Public Relations. Budujemy Systemy Ocen i Systemy Motywacji, doradzamy, jak skutecznie kierować Zespołami Ludzkimi. Współpracujemy z wieloma Instytucjami i Specjalistami z różnych dziedzin. Posiadamy szerokie doświadczenie, jesteśmy kreatywni i elastyczni, gwarantujemy zaangażowanie, profesjonalizm i pracę najwyższej jakości. Wszystko, zgodnie z życzeniami naszych Klientów i potrzebami ich Firm.

Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: GK/20/02/07

Opis stanowiska

- samodzielne prowadzenie pełnej księgowości Firmy, - kierowanie pionem finansowo - kadrowym, - analiza finansowa Firmy, - współpraca z biurem rachunkowym oraz Klientami Firmy;

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe, - minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - świetna znajomość zagadnień finansowo – księgowych oraz kadrowych, - co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, - biegła znajomość pakietu MsOffice (znajomość CDNXL mile widziana), - wysokie umiejętności analitycznego myślenia, - lojalność, zaangażowanie oraz motywacja do pracy, - umiejętności planowania oraz wysokie zdolności organizacyjne;

Oferujemy

Oferujemy pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się Firmie oraz możliwość awansu.