Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
Główny Agronom ogrodniczego kompleksu (szklarnie)

OLVIA
kujawsko-pomorskie, Ukraina, Dniepropietrovsk
praca stacjonarna
4767 dni temu

Firma Handlowo-Produkcyjna "Olvia" poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Ukraina, Dniepropietrovsk

Zadania:
  • Zarządzanie procesem produkcji  warzyw (ogórek, pomidor) w kompleksie szklarni.
  • Opracowanie standardów procesu hodowli warzyw i kontrola nad ich wypełnianiem.
  • Opracowanie i realizacja planu zwiększenia urodzaju produkcji warzyw.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy (obowiązkowo) na stanowisku Główny (zastępca) Agronom  w dużych kompleksach szklarniowych produkcji warzyw (pomidory, ogórek)
  • Posiadanie głębokiej teorii i doświadczenie praktyczne  w posługiwaniu się nowoczesną technologią w zakresie upraw i ochrony roślin (dobór odmian warzyw, ocena stanu zdrowotności plantacji), znajomość technologii  kropelkowego podlewania, oraz profesjonalnych  systemów  automatycznego procesu upraw warzyw.
  • Posiadanie umiejętności planowania, organizacji pracy, naprowadzania  personelu na wypełnianie zadań, kontrolowania realizacji procesów, motywowanie  pracowników na osiągniecie zaplanowanych rezultatów.
  • Umiejętność budowania dobrych relacji interpersonalnych
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego
Oferujemy:
  • Miejsce pracy: Ukraina, Dniewnopietrowsk
  • Forma współpracy z pracodawcą: kontrakt na rok
  • Dodatkowo: mieszkanie, samochód służbowy, telefon służbowy, urlop.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)