Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Główny/a Księgowy/a

Eklektika Academy of Academy of Human Resources
Warszawa
praca stacjonarna
4789 dni temu

Ogłoszenie numer: 150911, z dnia 2011-06-06

Eklektika Academy of Human Resources jest częścią grupy Eklektika. Prowadzimy profesjonalne doradztwo dla firm z zakresu rekrutacji, HR i szkoleń.

Nasz Klient to znana firma handlowa z branży RETAIL, właściciel kilku salonów meblowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: KS/05/2011

Opis stanowiska

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • Min. 5-letnie doświadczenie w dziale księgowym, w tym min. dwuletnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych spółki handlowej (sklepy detaliczne); Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości oraz polskich przepisów podatkowych;
  • Dobra znajomość MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość Symfonii;
  • Znajomość zasad prowadzenia księgowości materiałowej;
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu kadr i płac;
  • Samodzielność w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy; Komunikatywność i zaangażowanie.

Wymagania

  • Terminowe i prawidłowe prowadzenie ewidencji księgowej w zakresie pełnej księgowości;
  • Sporządzanie okresowych raportów;
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT);
  • Przygotowywanie wymaganych przepisami sprawozdań statystycznych;
  • Prowadzenie rejestru środków trwałych oraz rozliczeń międzyokresowych;
  • Współtworzenie i realizacja polityki rachunkowości w spółce, monitorowanie zmian w przepisach.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • ciekawy system premiowy;
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego;
  • Bardzo przyjazne środowisko pracy.