Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
GŁÓWNY/A KSIĘGOWY/A

Recruit.pl
Wrocław
praca stacjonarna
4949 dni temu
recruit_top.jpg

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Wrocław
nr. ref. GK/pWW/12/10

Zadania:
  • zarządzanie działem księgowości i controllingu
  • tworzenie procedur i ich egzekwowanie
  • sporządzanie sprawozdań finansowych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (m.in. US, GUS, ZUS, NBP)
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i budżetów
  • przygotowywanie raportów dla Zarządu i banków
  • współpraca z audytorami
  • zajmowanie się sprawami personalnymi (m.in. przygotowywanie wynagrodzeń i umów o pracę)
  • organizacja obiegu dokumentów księgowych

  • Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość prawa finansowego i księgowego
  • znajomość zagadnień controllingu
  • znajomość SAP będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (wymóg konieczny), znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dokładność, sumienność, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • recruit_bottom2.jpg