Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Głównej Księgowej/Głównego Księgowego

Nowe Kolory Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5594 dni temu

Ogłoszenie numer: 61836, z dnia 2009-04-03

Spółka Nowe kolory jest nowo powstała firmą prężnie rozwijającą się na polskim rynku internetowym. Pracują dla nas ludzie o wieloletnim doświadczeniu z branży handlu z działów IT, AGD, oraz RTV. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Nadzorowanie i koordynowanie całości pracy działu księgowego
  • Prowadzenie kompleksowej księgowości Firmy
  • Przygotowywanie analiz, bilansów, sprawozdań finansowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Praktyczna znajomość programów finansowo - księgowych
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych,
  • Poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy,
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

  • pracę w dziale księgowości nowoczesnej i rozwojowej firmy
  • satysfakcjonujące zarobki
  • miłą atmosferę pracy