Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa-Wawer
Główna/y Księgowa/y

ELOKON Sp. z o.o.
Warszawa, Wawer
ekspert / kierownik/koordynator
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa
3 godz. temu

Miejsce pracy: Warszawa, Wawer

Twój zakres obowiązków

  • Terminowe sporządzanie i wysyłka deklaracji podatkowych (VAT, CIT, IFT-R, VAT-UE ) oraz pozostałych deklaracji (GUS)
  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod kątem podatkowym i bilansowym
  • Miesięczna kalkulacja podatku dochodowego
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego oraz ich bieżące wdrażanie
  • Księgowanie wyciągów płacowych i list płac
  • Nadzór merytoryczny nad zespołem księgowym
  • Dokładne i terminowe przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca i roku

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, ekonomia, rachunkowość)
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w spółkach z kapitałem zagranicznym)
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa podatkowego i bilansowego
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Systematyczność, skrupulatność, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji własnej pracy i zarządzania czasem

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Solidne wdrożenie w zakresie produktów i usług świadczonych przez firmę
  • Dofinansowanie do Karty Multisport, zajęć z języka angielskiego oraz opieki medycznej
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie wdrażania systemu erp
  • Profesjonalną i koleżeńską atmosferę pracy
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

ELOKON Polska Sp. z o.o.

ELOKON Polska Sp. z o.o. wiodąca firma w dziedzinie bezpieczeństwa eksploatacji maszyn (przemysł, transport wewnętrzny, logistyka magazynowania, itp.)