Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Tulce
GŁÓWNA/Y KSIĘGOWA/Y

KST Konsulting sp. z o.o,
Tulce
praca stacjonarna
5844 dni temu

Ogłoszenie numer: 46862, z dnia 2008-07-16

W związku z rozwojem sektora usług doradztwa strategicznego w sektorze agrobiznesu, firma KST Konsulting Sp. z o.o. poszukuje aktualnie osobę, która dołączy do zespoły zarządzającego.

Miejsce pracy: Tulce

Opis stanowiska

  • Obsługa księgowa KST Konsulting oraz klientów firmy
  • Sporządzanie sprawozdań US, GUS NBP, ZUS
  • Sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb Zarządu
  • Udział w opracowywaniu planów finansowych firmy
  • Wsparcie w tworzeniu budżetu i planów finansowych
  • Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 3 letnie doświadczenie na stanowisku Gł. Księgowej(go) lub podobnym
  • Zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji
  • Odpowiednie kwalifikacje w zakresie finansowym i podatkowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • Oferujemy

  • Umowę o pracę, dobre warunki finansowe
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Samodzielność na stanowisku pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz uczestnictwa w szkoleniach