Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Pniewy
Główna /y Księgowa /y

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe s.c.
Pniewy
praca stacjonarna
6136 dni temu

Ogłoszenie numer: 36998, z dnia 2007-11-30

Naszym Klientem jest firma z kapitałem szwedzkim - importera i sprzedawca wysokiej klasy maszyn rolniczych, dla której poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pniewy

Nr Ref.: GKA/0110/07P

Opis stanowiska

- Zapewnienie prawidłowej obsługi spółki w zakresie finansowo – księgowym; - Sporządzanie dokumentacji podatkowej; - Raportowanie do firmy matki; - Zapewnienie prawidłowego i terminowego sporządzania sprawozdań do US, GUS, NBP; - Współtworzenie budżetu, a także sporządzanie bilansu firmy; - Sporządzanie raportów i analiz dla potrzeb zarządu; - Kontakty z bankami, urzędami i instytucjami finansowymi; - Kontrola kosztów i płatności, windykacja należności; - Udział w opracowywaniu planów finansowych firmy.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe; - Doświadczenie w pracy na tym samym lub podobnym stanowisku; - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; - Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, podatków i finansów; - Znajomość przepisów w transakcjach import / export; - Umiejętność rozliczania transakcji WNT, WDT, importowych i eksportowych; - Rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność podejmowania decyzji; - Znajomość programów finansowo – księgowych (Symfonia, Scala); - Komunikatywność, uczciwość, dobra organizacja, nastawienie na współpracę; - Silna motywacja do pracy.

Oferujemy

- umowa o pracę; - samochód służbowy, telefon komórkowy; - stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie; - samodzielność na stanowisku; - niezbędne szkolenia zawodowe.