Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Główna/y księgowa/y

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
Wrocław
praca stacjonarna
6348 dni temu

Ogłoszenie numer: 29943, z dnia 2007-06-04

Naszym Klientem jest firma handlowa z branży instalacyjnej, o ustabilizowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: Wrocław

Nr Ref.: AGKT/1405/07

Opis stanowiska

ZADANIA: - Prowadzenie pełnej księgowości firmy, ewidencji księgowej zgodnie z zasadami określonymi w Ustawie o Rachunkowości i przepisach podatkowych, - Samodzielne księgowanie dokumentów (faktury kosztowe i przychodowe, wyciągi bankowe), - Kontrolowanie prawidłowości zaksięgowanych dokumentów, - Uzgadnianie i kontrolowanie kont rozrachunkowych, - Prowadzenie sprawozdawczości finansowo-księgowej dla potrzeb Zarządu Spółki, - Przygotowywanie bilansów, - Koordynowanie pracy księgowych z dwóch podległych oddziałów firmy.

Wymagania

- Minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Głównej Księgowej, - Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości, - Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości, - Samodzielność w działaniu, - Bardzo dobra organizacja pracy, - Umiejętność dokonywania właściwej analizy sytuacji finansowej firmy, - Wspieranie Zarządu spółki w podejmowaniu kluczowych decyzji związanych z organizacją i działalnością finansowo-księgową firmy, - Dokładność i terminowość, - Dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel i aplikacje finansowo-księgowe) - Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - Współuczestniczenie w kształtowaniu pozycji firmy na rynku - Możliwość rozwoju zawodowego - Stabilne zatrudnienie - Stosowne narzędzia pracy.