Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Główna Księgowa

PKE Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5412 dni temu

Ogłoszenie numer: 76747, z dnia 2009-10-02

PKE Electronics AG należy do wiodących firm w Europie zajmujących się planowaniem i realizacją kompleksowych projektów niskoprądowych i elektrycznych. Aktualnie do naszego polskiego oddziału szukamy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • kontrola nad prowadzeniem pełnej księgowości firmy,
  • analiza i uzgadnianie kont,
  • uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami, kompensaty,
  • zamknięcie okresów rozliczeniowych,
  • przygotowywanie raportów księgowych oraz
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • naliczanie wynagrodzeń,
  • sporządzanie deklaracji CIT, VAT, raportów GUS.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse / rachunkowość)
  • uprawnienia do prowadzenia pełnej księgowości
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości
  • znajomość aktualnych regulacji podatkowych, ZUS,
  • znajomość prawa pracy vobsługa programu Płatnik
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego
  • rzetelność, samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • umowę o pracę na część etatu,
  • ciekawą pracę na samodzielnym i odpowiedzialnym stanowisku,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,