Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Główna księgowa

Ceba Poland Sp Zo.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5148 dni temu

Ogłoszenie numer: 106252, z dnia 2010-07-12

CEBA Poland sp. z o.o. to firma konsultingowa która współpracuje z wieloma międzynarodowymi spółkami w wielu dziedzinach.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości Spółki
  • Nadzór księgowy nad kilkoma innymi firmami
  • Kontrolowanie i kierowanie procesami finansowymi oraz pracą pozostałych członków zespołu zgodnie ze standardami, polityką firmy i przepisami prawa
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportow i bilansów rocznych, sprawy pracownicze
  • Współpraca z Zarządem Spólki, i z instytucjami zewnętrznymi
  • Kontrolowanie, autoryzowanie i księgowanie dokumentów
  • Aktywne uczestnictwo w optymalizacji funkcjonowania Spólki i w rozwoju efektywności oraz standardów pracy

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia księgowości firm usługowych, miedzy innymi wykonujących prace na rzecz klientów zagranicznych
  • Minimum 5 – letnie doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej
  • Bardzo dobra orientacja w aktualnych przepisach prawnych i rozporządzeniach
  • Bardzo dobra znajomość specjalistycznych programów księgowo-finansowych
  • Mile widziana znajomość międzynarodowych standardów raportowania
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, sumienność, odpowiedzialność
  • Wysoka kultura osobista
  • Łatwość w komunikacji
  • Uczciwość i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Bardzo dobre wynagrodzenie
  • Pracę w bardzo dobrze rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego