Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Pniewy
Główna Księgowa / Z-ca Głównej Księgowej

FALTER SP. Z O.O.
Pniewy
praca stacjonarna
6384 dni temu

Ogłoszenie numer: 26714, z dnia 2007-02-22

firma handlowa w branży fotograficznej i IT

Miejsce pracy: Pniewy

Nr Ref.: GK/07

Opis stanowiska

prowadzenie ksiąg firmy nadzór nad pracą działu księgowości współpraca z Dyrektorem Finansowym

Wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 2 lata znajomość aktualnych przepisów podatkowych (VAT, pdop) znajomość prawa bilansowego znajomość zagadnień związanych z zakładem ZPChr mile widziana umiejętność obsługi pakietu MS Office ( w szczególności programu Excel) znajomość programu Symfonia mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników współpracę z młodym i energicznym zespołem możliwość bezpłatnego dojazdu z Poznania do Pniew służbowym busem