Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Główna Księgowa/Główny Księgowy

Personnel College BG Doradztwo Kadrowe
warmińsko-mazurskie, Gniezno
praca stacjonarna
6326 dni temu

Ogłoszenie numer: 31517, z dnia 2007-06-26

Naszym Klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjno-handlowa o ugruntowanej pozycji na rynku.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Gniezno

Nr Ref.: GŁK/1906/07

Opis stanowiska

- Nadzór i kontrola zgodnego z ustawą o rachunkowości prowadzenia ewidencji księgowej, procedur podatkowych oraz sprawozdawczości finansowo-księgowej, - kontrola poprawności i terminowości procedur ZUS, - przeprowadzanie analiz, prognoz budżetowania, sprawozdawczości na potrzeby Zarządu oraz innych elementów rachunkowości zarządczej, - opracowanie i proponowanie korzystnych rozwiązań finansowych dal firmy, - kształtowanie i realizowanie polityki finansowej firmy.

Wymagania

- min. 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (Głównej bądź Samodzielnej Księgowej/Księgowego), - wykształcenie wyższe ekonomiczne (specjalność finanse i rachunkowość), - znajomość przepisów z zakresu finansów, rachunkowości i podatków, - bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym programów księgowych, - znajomość zagadnień kadrowo-płacowych, - rozwinięte umiejętności interpersonalne i menedżerskie.

Oferujemy

- umowa o pracę, - stabilne zatrudnienie, - samodzielność na stanowisku.