Glazurnik

Chiara Investment Sp.zo.o.
Warszawa
pełny etat
pomoc w relokacji
17 godz. temu

Ogłoszenie numer: 9318524, z dnia 2024-10-14

Glazurnik

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • układanie płytek w łazienkach  - od stanu deweloperskiego

Wymagania

  • umiejętności zgodnie z zapytaniem - układanie płytek

Oferujemy

  • praca w stabilnej firmie
  • dobre wynagrodzenie
  • możliwość zakwaterowania
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj