Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Glazurnik Warszawa
Glazurnik / Szpachlarz / Malarz

Chiara Investment Sp.zo.o.
Warszawa
pracownik fizyczny
pełny etat
praca stacjonarna
3 dni temu

Ogłoszenie numer: 9281621, z dnia 2024-09-23

Firma ogólnobudowlana

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • układanie płytek ściennych
  • układanie płytek podłogowych
  • szpachlowanie, malowanie
  • roboty wykończeniowe

Wymagania

  • doświadczenie w pracach wykończeniowych mieszkań
  • możliwość przyuczenie do zawodu

Oferujemy

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość zakwaterowania

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj