Geodeta

Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Zawiercie
praca stacjonarna
za 3 dni wygasa7 dni temu
Geodeta
Miejsce pracy: Zawiercie
Numer: StPr/24/0890
OBOWIĄZKI:
Pomiary geodezyjne w terenie, opracowanie ich wyników. Praca w godzinach: 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Geodezja

Wymagania inne:

umiejętność obsługi instrumentów geodezyjnych GPS, RTN, sporządzanie map GML

Miejsce pracy:

Zawiercie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Parkowa 2, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Bernarda Gębarska
326721179

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Oferta w ramach doposażenia stanowiska pracy przeznaczona dla osób zarejestrowanych w PUP Zawiercie. Kontakt z pracodawcą w godz. 10.00-12.00 po wcześniejszej weryfikacji i wydaniu karty rozmowy kwalifikacyjnej przez doradcę klienta w PUP.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu