Geodeta

Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim
Łobez
praca stacjonarna
9 dni temu
Geodeta
Miejsce pracy: Łobez
Numer: StPr/24/0641
OBOWIĄZKI:
prace geodezyjne, polowe i biurowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: GEODEZYJNE

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łobez

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 945 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Starogrodzka 9, 78-500 Drawsko Pomorskie, powiat: drawski, woj: zachodniopomorskie

Dane kontaktowe:

Marta Książek
m.ksiazek@pupdrawsko.pl
943636728

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Drawsku Pomorskim