Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
General Business Manager – Europa Zachodnia

IPK sp. z o.o.
podlaskie, Europa Zachodnia oraz siedziba firmy w okolicach Poznania
praca stacjonarna
4829 dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjno-handlowej, działającej na rynkach międzynarodowych, w związku z dynamicznym rozwojem działalności poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: GBM/TS/06/11/praca

Miejsce pracy: Europa Zachodnia oraz siedziba firmy w okolicach Poznania

Opis stanowiska:
  • kreowanie strategii sprzedaży na rynku Europy Zachodniej;
  • realizacja celów budżetowych poprzez efektywne zarządzanie zespołem sprzedażowym;
  • planowanie rozwoju sprzedaży obecnych i nowych produktów;
  • nadzór nad procesem sprzedaży w różnych kanałach dystrybucji;
  • budowanie długofalowych relacji z kluczowymi klientami firmy;
  • zarządzanie strukturami handlowymi na podległym terenie.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane z zakresu marketingu, ekonomii);
  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale handlowym w firmie B2C i B2B,
  • doświadczenie i umiejętności w zarządzaniu rozproszonymi strukturami handlowymi;
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w szeroko rozumianej branży produktów budowlanych , wykończenia wnętrz lub instalatorskich;
  • poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych, w tym we współpracy z sieciami DIY;
  • doświadczenie w kształtowaniu polityki cenowej, promocyjnej i dystrybucyjnej na rynkach międzynarodowych
  • doświadczenie w zarządzaniu i rozwijaniu strategii sprzedażowej;
  • doświadczenie w pracy w firmie o złożonych strukturach organizacyjnych;
  • silna wewnętrzna motywacja oraz pasja w działaniu;
  • przedsiębiorczość i skuteczność;
  • dobra organizacja pracy, która będzie niezbędna w równoległej pracy nad wieloma projektami;
  • znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego na poziomie C1;
  • znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju w dynamicznie działającej firmie;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

IPK Sp. z o.o.
ul. Reja 13/15,
81-874 Sopot

Biuro IPK Sp. z o.o.
w Warszawie

ul. Mariensztat 8,
00-302 Warszawa

we Wrocławiu

ul. Podwale 62,
50-010 Wrocław

w Poznaniu

ul. Janickiego 20b/45,
60-542 Poznań

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.97r. o ochronie danych osobowych, DZ.U. nr 133, poz.833)". Nr rej.: 656