Najnowsze oferty pracy

  • Junior Developer C# / .NET

    AUCOTEC Polska   Jelenia Góra    praca zdalna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do jednego z naszych zespołów Scrum poszukujemy programisty/programistki, którego/której obowiązkami będą: Rozwój kompleksowej aplikacji desktopowej (produkt Engineering Base) oraz implementacja narzędzi zgodnie z wymaganiami klienta; Dyskusje z Solution Experts oraz Quality Management;...
Zobacz więcej ofert pracy

Fullstack .NET Developer

Connectis_
Wrocław
praca stacjonarna
2171 dni temu
Nr ref.: 7449/AZ
Lokalizacja

Wrocław

Wynagrodzenie

do negocjacji

Obszar

it

Start

Październik - Listopad

Języki

Angielski - zaawansowany

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska
  • Współtworzenie wysokiej jakości kodu w .NET C#
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Przeprowadzanie testów w celu kontroli jakości wytwarzanego kodu
  • Proponowanie rozwiązań w celu tworzenia nowych funkcjonalności
Wymagania:
  • Min. 4 lata doświadczenia w .NET C#
  • Praktyczna znajomość JavaScript
  • 5 lat doświadczenie w IT
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego
Oferujemy:
  • Udział w projekcie wykorzystywanym na dużą skalę
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich
  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce
Lokalizacja

Wrocław

Obszar

it

Start

Języki

Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: