Zobacz więcej ofert pracy

Fullstack Developer

Praca.pl Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista mid / senior
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
153 dni temu

Opis stanowiska
  • Realizacja projektów
  • Tworzenie i doskonalenie projektów
  • Tworzenie scenariuszy testowych, zapewnianie wytycznych projektowych i wsparcie w procesie planowania
  • Wsparcie i wskazówki w kwestiach związanych z problemami funkcjonalnymi oraz technicznymi dotyczącymi zarządzanych przez Ciebie aplikacji i infrastruktury
Wymagania
  • 6 lat doświadczenia w programowaniu na stosie: Node.js, AWS, Typescript
  • Doświadczenie w kodowaniu ze szczególnym uwzględnieniem backendu
  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Wymagane zamieszkanie na terenie Polski
Oferujemy:
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia

Poznaj

Praca.pl