Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdynia Full Stack Developer Gdynia
Fullstack Developer (C# / .NET MVC)

Elektronika Spółka Akcyjna
Gdynia, bezpośrednio przy SKM Chylonia
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna / hybrydowa / zdalna
rekrutacja online
26 dni temu

 O nas:

Jesteśmy firmą inżynierską specjalizującą się w chłodnictwie i klimatyzacji obecną na rynku od ponad 35 lat. Obecnie realizujemy innowacyjny projekt, który ma potencjał stać się przełomem w branży.
Nie jesteśmy software house’m, co daje Ci możliwość realnego wpływu na ostateczny kształt systemu i uczestnictwa w różnych etapach projektu.

Miejsce pracy: Gdynia, bezpośrednio przy SKM Chylonia
Opis stanowiska:

Poszukujemy Fullstack Developera, który dołączy do naszego zespołu i pomoże nam w implementacji wewnętrznych aplikacji webowych. Twoje główne zadania będą obejmować zarówno frontend, jak i backend, z naciskiem na tworzenie intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz API i integrację z systemami BPM i ERP.

Kluczowe obowiązki:
  • Projektowanie, planowanie i implementacja interfejsów użytkownika,
  • Implementacja metod integracji z innymi systemami, w tym poprzez API,
  • Udział przy implementacji procesów biznesowych w systemie BPM,
  • Analiza i rozwiązywanie problemów biznesowych i technicznych.
Kluczowe kompetencje i doświadczenia:
  • Udział w min 3 projektach z odpowiedzialnością za frontend i integrację (API),
  • Dobra znajomość C# .NET MVC i Razor'a,
  • Dobra znajomość języka SQL, PL/SQL oraz MS SQL Server,
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript oraz jQuery i Bootstrap,
  • Dobra znajomość metod integracji systemów,
  • Znajomość systemów kontroli wersji (Git),
  • Umiejętność pisania testów jednostkowych i integracyjnych,
  • Zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Kreatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość dobrych praktyk i zasad tworzenia oprogramowania.
Mile widziane:
  • Znajomość Entity Framework,
  • Wrażliwość estetyczna,
  • Podstawowa znajomość projektowania UX/UI,
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP i BPM.
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej,
  • Dostęp do najnowszych technologii i narzędzi,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach oraz konferencjach,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę sportową,
  • Wygodne i godne warunki pracy.

Poznaj

Niezawodność i bezpieczeństwo to główne wartości z jakimi identyfikuje się Elektronika S.A. Jako dystrybutor z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem na rynku HVACR wielokrotnie przekonaliśmy się o słuszności rozwoju w oparciu o Zespół zaangażowanych specjalistów oraz dystrybucję urządzeń, które pozwalają na realizację nawet najbardziej zaawansowanych technicznie instalacji.

Będąc wyłącznym na Polskim rynku dystrybutorem takich marek jak Mitsubishi Heavy Industries, Rhoss czy Hokkaido mamy szerokie spektrum możliwości. Dzięki współpracy z tymi ale i wieloma innymi producentami, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów i realizowanych przez nich instalacji. Wnikliwe, lojalne i zespołowe podejście do obsługi technicznej oraz handlowej gwarantuje dostęp do wiedzy eksperckiej, bogatych doświadczeń partnerskiego wspierania rozwoju biznesu. Magazyn centralny i magazyny lokalne przypisane do każdego z ośmiu oddziałów w Polsce zapewniają dostępność większości towarów od ręki.