Zobacz więcej ofert pracy

Full Stack Web Developer

Mott Coffee Company Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
1293 dni temu

Ogłoszenie numer: 4146533, z dnia 2021-01-29

Mott Coffee to firma zajmująca się dostarczaniem najwyższej jakości kawy prosto z Kostaryki i Gwatemali. Prowadzimy własną wypalarnię kawy oraz posiadamy własne kawiarnie.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy tworzymy zespół webdeveloperów.

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Tworzenie i utrzymywanie oprogramowania webowego,
  • Rozwijanie ciekawych pomysłów.
  • Zapraszamy jeśli znasz którąś z technologii, które będą wykorzystywane w zależności od projektu:
    • Frontend UI - HTML, CSS, SaSS, Bootstrap lub Vuetify,
    • Frontend - Javascript, Vue.JS, Angular lub React,
    • Backend - NodeJS, ExpressJS, Django, PHP, Laravel,
    • Backend SQL - MySQL, MongoDB
    • Backend AI - Python

Wymagania

  • minimum 2-3 letnie doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych,
  • wiedza z zakresu wytwarzania oprogramowania,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie min. B2,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • nienaganna kultura osobista,
  • poczucie odpowiedzialności i chęć rozwoju.

Oferujemy

  • komfortowe warunki pracy w naszym nowym biurze w Rzeszowie,
  • wyjątkową atmosferę pracy w przyjaznym zespole,
  • stabilną pracę,
  • możliwość rozwoju - udział w szkoleniach i konferencjach,
  • elastyczne godziny pracy,
  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • najlepszą kawę bez ograniczeń.

Wynagrodzenie

Od 5000 do 10000 PLN