Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjerka

PCH Workforce sp. z o.o.
pomorskie, Gdańsk (Wrzeszcz)
praca stacjonarna
5994 dni temu

Ogłoszenie numer: 41638, z dnia 2008-03-19

Jesteśmy Agencją Pośrednictwa Pracy działającą na lokalnym rynku od 2006r. Naszymi atutami są indywidualne podejście do potrzeb naszych klientów i fachowość w wykonywaniu powierzonych zleceń.

Fryzjerka

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk (Wrzeszcz)

Opis stanowiska

Dla naszego Klienta istniejącego na rynku usług fryzjersko-kosmetycznych od 1996 roku w związku z otwarciem nowej placówki w centrum Wrzeszcza, poszukujemy kobiety do pracy w zawodzie fryzjerki.

Wymagania

- ukończone odpowiednie szkoły lub kursy poparte uzyskaniem dyplomu - doświadczenie zawodowe minimum 2 lata - chęć do podnoszenia własnych kwalifikacji - miłe uosobienie, ambitność i przejawianie własnej incjatywy - dyspozycyjność i gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

- miłą atmosferę w pracy - profesjonalnie wyposażone stanowisko pracy - podstawowe wynagrodzenie i system prowizyjny - udział w szkoleniach