Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer / Fryzjerka

    Vanilia Agnieszka Dondziak Żurek   Łódź, ul. Żywotna 66 / 68    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Nasze wymagania Doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjera damsko-męskiego; Umiejętność cięcia i stylizacji zarówno damskich, jak i męskich fryzur; Znajomość technik fryzjerskich; Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami; Kreatywność i zdolność do proponowania...
Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjerka / Fryzjer

Studio Fryzur-Agito
Toruń
praca stacjonarna
3114 dni temu

Ogłoszenie numer: 928680, z dnia 2016-01-06

Studio Fryzur - Agito, solarium, stylizacja paznokci poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Opis stanowiska

  • fryzjer damsko-męski

Wymagania

  • doświadczenie w zawodzie
  • obsluga kasy fiskalnej

Oferujemy

  • pracę na pełen etat,
  • umowę na okres próbny 3 miesiące,
  • po przejściu okresu próbnego umowa na dwa lata,
  • wynagrodzenie do ustalenia po rozmowie kwalifikacyjnej.