Najnowsze oferty pracy

  • Fryzjer / Fryzjerka

    Vanilia Agnieszka Dondziak Żurek   Łódź, ul. Żywotna 66 / 68    praca stacjonarna   dziś wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Nasze wymagania Doświadczenie w pracy na stanowisku fryzjera damsko-męskiego; Umiejętność cięcia i stylizacji zarówno damskich, jak i męskich fryzur; Znajomość technik fryzjerskich; Komunikatywność i umiejętność budowania relacji z klientami; Kreatywność i zdolność do proponowania...
Zobacz więcej ofert pracy

Fryzjer

Hair Bazaar Studio
Poznań
praca stacjonarna
4043 dni temu

Ogłoszenie numer: 283727, z dnia 2013-07-02

Salon urody Hair Bazaar Studio w Poznaniu poszukuje pracowników na stanowisko:

Fryzjer

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

poszukujemy osób na stanowisko:

  • fryzjer/-ka stylista,
  • fryzjer/-ka kolorysta,
  • asystent/-ka fryzjera.

Wymagania

  • informacja w salonie.

Oferujemy

  • umowe o pracę,
  • dogodne warunki pracy,
  • system edukacji w zawodzie,
  • miłą atmosferę pracy.