Fryzjer / Stylista

Woźniak Iwona Salon fryzjerski
Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35
8 000 - 18 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
pracownik fizyczny
umowa zlecenie / kontrakt B2B
praca stacjonarna
19 godz. temu

Salon Fryzjersko-Barberski "Woźniakowie" to miejsce, gdzie pasja do stylizacji spotyka się z troską o naszych klientów. Nasza misja to tworzenie unikalnych i stylowych stylizacji, które podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego klienta.

Jesteśmy zespołem pełnym humoru i pozytywnej energii, a naszym priorytetem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia naszym klientom.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, ul. Bartniaka 35
Opis stanowiska:

Szukamy Pozytywnie Zakręconych Pasjonatów Fryzjerstwa, którzy mają frajdę z tego, co robią!

Gdzie? W wyjątkowym salonie fryzjerskim Woźniakowie!

Co oferujemy?
  • Atmosferę pracy nie do podrobienia - u nas poczujesz się jak w domu, a nasi klienci to istne złoto!
  • Ciepłe przyjęcie – gwarantujemy, że od pierwszego dnia poczujesz się jak w rodzinie.
  • Okres wdrożeniowy – pokażemy Ci, jak u nas działamy, tzw.: proces onboardingowy.
  • Wysokie wynagrodzenie – bo Twoja praca jest dla nas naprawdę cenna!
  • W zależności od doświadczenia od 8000 zł - 18000 zł brutto.
  • Elastyczne godziny pracy (Umowa B2B lub zlecenie).
  • Uczestnictwo w kursach i warsztatach zawodowych i rozwoju osobistego.
  • Miejsce pozytywnych wibracji i najwspanialszych klientów.
  • Rozwój zawodowy i mentalny – u nas nie tylko szlifujesz swoje umiejętności, ale i odpoczywasz w pracy!
  • Spełnianie marzeń – praca z nami to nie tylko codzienne obowiązki, ale też realizacja Twoich najskrytszych marzeń!
Czego oczekujemy?
  • Kreatywności i zaangażowania w tworzenie niepowtarzalnych stylizacji.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętności pracy w zespole oraz budowania relacji z klientami.
  • Wysokiej kultury osobistej i poczucia humoru.
Nie czekaj, dołącz do nas i spraw, żeby każdy dzień w pracy był jak dzień marzeń!
Jeśli czujesz, że chcesz poznać nas lepiej, żeby się przekonać czy ta praca jest dla Ciebie to prześlij swoje CV za pomocą przycisku aplikowania.

Z przyjemnością Ciebie poznamy!
Nie możemy się doczekać, aż poznamy Twoją zakręconą fryzjerską osobowość!
Zespół Woźniakowie
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

WOŹNIAK IWONA ZAKŁAD FRYZJERSKI

Salon Fryzjersko-Barberski "Woźniakowie" to miejsce, gdzie pasja do stylizacji spotyka się z troską o naszych klientów. Nasza misja to tworzenie unikalnych i stylowych stylizacji, które podkreślają indywidualność i wyjątkowość każdego klienta.Jesteśmy zespołem pełnym humoru i pozytywnej energii, a naszym priorytetem jest zapewnienie wyjątkowego doświadczenia naszym klientom.