Zobacz więcej ofert pracy

Front End .NET Developer

Nigel Frank International
Łódź
praca stacjonarna
2195 dni temu

The Global Leader in Microsoft Recruitment

Established in 2006 in Newcastle UK, Nigel Frank International has rapidly grown into the global leader in Microsoft recruitment. With additional offices in London, Berlin, New York, San Francisco, Dallas, Melbourne and Singapore, we offer our Microsoft Partner and End User clients unparalleled access to the widest range of high calibre candidates.

Miejsce pracy: Lódź
Nr ref.: 17/07/2018

WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość Java Script (ES6)
  • Znajomość WebApi (rest) oraz HTML/HTML5, CSS3
  • Język angielski
  • Praca zespołowa
  • Znajomość C#

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie aplikacji webowych używając technologii React.js
  • Wydajność kodu źródłowego tworzonych aplikacji.

Oferujemy:

  • Międzynarodowy zespół;
  • Młody dynamiczny zespół;
  • Dobra atmosfera pracy;
  • Możliwość rozwoju
  • Pakiet socjalny (karta multisport, opieka medyczna)
  • UOP