Najnowsze oferty pracy

  • Architekt rozwiązań it

    PKO Bank Polski   Warszawa, Chmielna 89    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista mid / senior / ekspert  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Na co dzień w naszym zespole: projektujesz złożone systemy IT, uwzględniając wymagania biznesowe, technologiczne i operacyjne, tworzysz diagramy i modele architektury (np. diagramy UML) przedstawiające strukturę systemów oraz relacje między ich komponentami, ustalasz standardy i wytyczne...
Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

HR Bank
Warszawa
praca stacjonarna
3187 dni temu

Ogłoszenie numer: 889522, z dnia 2015-11-24

HR Bank doradztwo personalne, specjalizujące się w rekrutacji na stanowisk

a średniego i wyższego szczebla, poszukuje dla swojego Klienta,

międzynarodowego dostawcy rozwiązań IT, Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • projektowanie i rozwój zaawansowanych technologii webowych dedykowane sektorowi turystycznemu

  • analiza i testowanie rozwiązań

  • opracowanie i kontrola dokumentacji

  • współpraca z analitykiem, programistami, projektantem i grafikami

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML5 i CSS 3
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
  • znajomość frameworków JavaScriptowych tj. AngularJS – warunek konieczny
  • dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • dokładność, terminowość
  • kreatywność w szukaniu rozwiązań
  • zorientowanie na wynik

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pakiety szkoleń i kursów w Polsce jak i w Niemczech
  • możliwość korzystania z najnowszego software-u i hardware-u
  • współpracę z bardzo doświadczonym zespołem
  • elastyczny czas pracy
  • atmosferę sprzyjającą rozwojowi i postępom
  • możliwość podjęcia pracy w ramach kontraktu b2b lub umowy o pracę