Zobacz więcej ofert pracy

Front-end Developer

Praca.pl Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
praca stacjonarna
rekrutacja online
142 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Rozwijanie aplikacji i zapewnienie ich działania.
  • Udział w kreowaniu i wprowadzaniu innowacji.
  • Testowanie nowych technologii i tworzenie proof of concept.
  • Współpraca przy review kodu i dokumentacji.
Wymagania:
  • Doświadczenie w tworzeniu front-endu,
  • Pisanie czytelnego kodu,
  • Analityczne podejście do kodowania,
  • Znajomość: Angular 4+, JavaScript (ES6+), TypeScript, HTML5, CSS3, SASS, RxJS, Material Design,
  • Znajomość wzorców projektowych,
  • Gotowość do pracy stacjonarnej oraz pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Znajomość narzędzi takich jak: GIT, GitLab, OpenAPI, ESLint, Sentry, Prettier, Figma, Jest, Storybook, Postman.
  • Poczucie estetyki i wiedza na temat UI/UX.
Pracodawca oferuje:
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę Sportową,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.

Poznaj

Praca.pl