Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
3626 dni temu

Jesteśmy firmą świadczącą usługi internetowe dla systemów mających swoje zastosowanie na rynku turystycznym. Szukamy kreatywnego, solidnego programisty front-endów do naszego zespołu.

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:
  • programowanie front-endów
Oczekujemy:
  • doświadczenia w tworzeniu front-endu aplikacji i portali internetowych
  • bardzo dobrej znajomości HTML, CSS3
  • bardzo dobrej znajomości JavaScript, AJAX, JSON oraz frameworka jQuery,
Mile widziane:
  • umiejętność cięcia layoutów
  • podstawowa obsługa Photoshop
  • zmysł estetyczny
Oferujemy:
  • stałe zatrudnienie
  • dobre miejsce pracy
  • dobrą pensja
  • interesujące projekty głównie Responsive  Web Design
  • brak kontaktu z klientami :)
  • dofinansowanie kart Multisport
  • ubezpieczenie grupowe

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)