Zobacz więcej ofert pracy

Front-End Developer

Blue Media S.A.
Sopot
praca stacjonarna
3770 dni temu

Miejsce pracy: Sopot
Nr Ref.: FE/03/2014

Głównym obowiązkiem na stanowisku będzie:

Stały nadzór i rozwijanie jednego z prowadzonych projektów. A także wspieranie pozostałych projektów tworzonych w dziale na potrzeby własne oraz klientów z branży bankowej i telekomunikacyjnej.

Oferujemy:

  • pakiet socjalny zawierający m.in. różnorodne zajęcia sportowe, ubezpieczenie medyczne i Akademię Zdrowia,
  • pomoc finansową przy relokacji dla osób spoza Trójmiasta,
  • godziny pracy dostosowane do indywidualnych potrzeb pracowników,
  • pracę w gronie sympatycznych ludzi, w ciekawej lokalizacji – Krzywy Domek,
  • możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i projektów.

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości HTML5 i CSS3,
  • biegłej znajomości Javascript, jQuery,
  • znajomości angularJS,
  • umiejętności tworzenia semantycznie poprawnych dokumentów HTML oraz optymalizacji pod SEO,
  • znajomości standardów i aktualnych trendów w zakresie rozwoju aplikacji typu front-end,
  • doświadczenia w budowie serwisów mobilnych oraz RWD,
  • obsługi programów graficznych potrzebnych do cięcia i optymalizacji grafiki (w szczególności Photoshop),
  • rzetelności, dokładności i systematyczności,
  • umiejętności samoorganizacji pracy.

Dodatkowym atutem będzie:

  • programowanie w PHP (w szczególności rozumienie kodu PHP),
  • doświadczenie pracy w zespole z systemem kontroli wersji oprogramowania svn lub git,
  • znajomość SASS.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji oraz na ich przechowywanie dla celów kolejnych rekrutacji  (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)".