Zobacz więcej ofert pracy

Front-End (Angular) Developer

SpeedApp Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1604 dni temu

SpeedApp to innowacyjna, szybko rozwijająca się organizacja ekspertów w dziedzinie IT i rynku pracy. Specjalizujemy się w trzech obszarach: outsourcingu specjalistów IT, rekrutacjach IT oraz realizacji projektów IT. Wychodzimy ponad nasze standardy w poszukiwaniu lepszych rozwiązań. Działamy szybko i odważnie. Jesteśmy rzetelnym partnerem dla naszych kandydatów i klientów.

Dla naszego Klienta - Firmy z branży FinTech - poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

UoP, do 18 000 zł brutto

Technologie: Angular 7+, TypeScript, HTML5, SCSS, Angular Material CDK

Obowiązki:
  • Projektowanie, tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Aktywna współpraca z zespołem projektowym
Wymagania:
  • Min. 2 lata doświadczenia jako Frontend (Angular) Developer
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i świadczenia sportowe
  • Współfinansowanie kursów językowych
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • Długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w globalnej organizacji będącej liderem na rynku