Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Fotograf Pomorskie
Fotograf w zespole e-commerce

LPP
pomorskie, Pruszcz Gdański
praca stacjonarna
2787 dni temu
Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami:
RESERVED, Cropp, House, MOHITO i SiNSAY.
W 2016 wprowadziliśmy na rynek nowy brand w kategorii premium - Tallinder.

Dzięki sieci ponad 1600 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 20 tys. osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy
pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie fotografii odzieży i akcesoriów na modelach i modelkach, zgodnie z przyjętym manualem,
  • Wykonywanie fotografii odzieży - tzw. packshot'ów, zgodnie z przyjętym manualem,
  • Zapewnienie wysokiej jakości zdjęć produktów (selekcja fotografii, współpraca z retuszerami),
  • Współpraca z zespołem stylistów (ułożenia produktu na modelce itp.),
  • Ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w realizacji zdjęć studyjnych (mile widziane doświadczenie w pracy z klientami korporacyjnymi),
  • Dobra znajomość zasad oświetlenia oraz doświadczenie w pracy ze studyjnym sprzętem oświetleniowym,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej (duże tempo pracy),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Kreatywność i wyczucie estetyki,
  • Zainteresowanie fotografią mody,
  • Znajomość oprogramowania Capture One, Photoshop będzie dodatkowym atutem.
OFERUJEMY:
  • Pracę w profesjonalnym studio fotograficznym oraz pracę na sprzęcie najwyższej klasy,
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym,
  • Ciekawą pracę w kreatywnym zespole,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).