Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Łomianki Fotograf Łomianki
Fotograf studyjny (zdjęcia produktowe)

WITTCHEN S.A.
Łomianki
praca stacjonarna
3219 dni temu

Wittchen S.A. to lider na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. W chwili obecnej w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy dynamicznej, konsekwentnej w działaniu, nastawionej na sukces osoby, która podzieli naszą pasję w kreowaniu marki Wittchen na następującym stanowisku:

Miejsce pracy: Łomianki
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Wykonywanie fotografii packshot'owych oraz kompozycyjnych produktów naszej marki, zgodnie z przyjętym standardami  e-sklepu,
  • Stała współpraca z działem graficznym i marketingowym,
  • Ewidencjonowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardem,
  • Dbałość o szczegóły i wysoką jakość zdjęć produktu,
  • Przygotowanie (dobór stylizacji) i realizacja sesji z udziałem modeli,
  • Wykonywanie zdjęć produktów typu 360 stopni.
WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w realizacji zdjęć studyjnych,
  • Dobrej znajomości zasad oświetlenia oraz doświadczenia w pracy ze studyjnym sprzętem oświetleniowym,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej (duże tempo pracy),
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Kreatywności i wyczucia estetyki,
  • Zainteresowania fotografią mody,
  • Znajomość oprogramowania Lightroom, Photoshop będzie dodatkowym atutem,
  • W formularzu aplikacyjnym prosimy załączyć portfolio - plik max. 2 MB, w formacie pdf / jpg, lub link do strony internetowej.
OFERUJEMY:
  • Pracę w profesjonalnym studio fotograficznym na sprzęcie najwyższej klasy,
  • Praca w systemie zmianowym,
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwoju zawodowego,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity.