Najnowsze oferty pracy

  • Fotograf

    KAMOKA Sp. z o.o.   Koluszki    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Obowiązki: Fotografowanie części samochodowych; Obsługa urządzeń fotograficznych; Edycja zdjęć w programach graficznych;
Zobacz więcej ofert pracy

Fotograf freelancer

Groupon Sp. z o.o.
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
4024 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy silnie zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin

Opis stanowiska:
  • Fotografowanie obiektów usługowych (min. restauracji, hoteli, zakładów kosmetycznych);
  • Obróbka zdjęć.
Wymagania:
  • Umiejętność fotografowania obiektów profesjonalnym sprzętem fotograficznym;
  • Dyspozycyjność do przyjmowania zleceń i realizacji ich tego samego dnia;
  • Praktyczna wiedza na temat mocnych punktów obrazu oraz umiejętność kadrowania i podstawowej obróbki plików;
  • Doświadczenie w fotografii architektury oraz wnętrz;
  • Zmysł kompozycji;
  • Własny sprzęt fotograficzny;
  • Udostępnienie praw autorskich do wykonanych w ramach zleceń fotografii.
Oferujemy:
  • Stałą współpracę na dłuższy okres czasu.
Dołącz do nas!