Najnowsze oferty pracy

  • Fotograf

    KAMOKA Sp. z o.o.   Koluszki    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 dni
    Obowiązki: Fotografowanie części samochodowych; Obsługa urządzeń fotograficznych; Edycja zdjęć w programach graficznych;
Zobacz więcej ofert pracy

Fotograf - Amator

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego
Łódź
praca stacjonarna
4644 dni temu
tempus.jpg

APC TEMPUS A (cert. nr 493) istnieje od 2002 roku. Zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich przedsiębiorstw w województwie łódzkim i mazowieckim. Obecnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy pracowników tymczasowych na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Nr Ref.: SOL/PR/11

Zadania:

  • wykonywanie zdjęć produktów (w hurtowni elektrotechnicznej).
Wymagania:
  • status ucznia - studenta,
  • doświadczenie w fotografowaniu,
  • mile widziane przykładowe portfolio,
  • mile widziany własny aparat fotograficzny.
Oferujemy:
  • pracę w godzinach 8 - 16, od poniedziałku do piątku,
  • zatrudnienie na okres około 2 tygodni,
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenie.