Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Kowala / Okrawacz

    MOJ S.A.   Osowiec, k-Opola    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Montaż narzędzi na prasach okrojczych; Usuwanie wypływki z odlewu metalowego z wykorzystaniem pras mimośrodowych; Realizacja zadań zgodnie z planem produkcyjnym; Dbałość o realizację zadań o charakterze produkcyjnym związanych z obsługą maszyn i urządzeń;
Zobacz więcej ofert pracy

Formierz - tłoczarz w metalu

JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek
Wiązowna
praca stacjonarna
1449 dni temu

Ogłoszenie numer: 3802050, z dnia 2020-10-30

Rekrutacja powstała, aby ułatwiać pracownikom znalezienie pracodawcy.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla kandydatów.

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiązowna

Opis stanowiska

  • hydrauliczne formowanie mieszków przy pomocy pras hydraulicznych
  • sterowanych przyciskiem nożnym,
  • zdolności manualne.

Wymagania

  • wykształcenie średnie,
  • doświadczenie w pracy przy prasach hydraulicznych, mile widziane,
  • zdolności manualne,
  • gotowość do pracy na zmiany 6-14 oraz 14-22.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • przyjazne warunki pracy,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności, max. 3.500,- brutto,
  • premia motywacyjna do 10%,
  • praca dwuzmianowa 6-14, 14-22 z 25-cio minutową przerwą.

Nie nudzi Cię monotonia, a wręcz odnajdujesz się w takim środowisku pracy. Jutro praca będzie wyglądała tak samo i nikt nie oczekuje od Ciebie ciągłego uczenia. Chcesz pracować w jednej firmie od zakończenia szkoły, aż do emerytury. Właśnie Ciebie szukamy!